Antidekubitní matrace CHALLENGER

Kód: 332/80X 332/90X Zvolte variantu
4 800 Kč 3 967 Kč bez DPH
Dostupnost: 5-10 dnů Dostupnost: 5-10 dnů Zvolte variantu
Rozměry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Pasivní antidekubitní matrace s příčným a podélným prořezáváním pro dobré rozložení tlaku, díky čemuž se matrace lépe přizpůsobuje tlaku těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pasivní antidekubitní (zabraňující vzniku proleženin) matrace s jádrem SONNOCEL 30 (30 kg / m³) s příčným a podélným prořezáváním pro dobré rozložení tlaku, díky čemuž se matrace lépe přizpůsobuje tlaku těla.

Antidekubitní prořezávané jádro zvyšuje elasticitu a provzdušnění matrace. Průřezy v matraci zajišťují cirkulaci vzduchu, odvádějí páru a zároveň chrání pacienta před vlhkostí a přehřátím.

Kvalita použité SONNOCEL pěny zaručuje pohodlí a dlouhou životnost matrace.

Speciální potah TECHMAFLEX je odnímatelný se zipem na 3 strany, s chlopní (chrání zip proti přetečení), pratelný na 95° C, voděodolný, paropropustný, bakteriostatický se sníženou hořlavostí a pružný ve všech čtyřech směrech.

Osoby tělesně postižené a pohybově omezené, tráví často na lůžku více času než je běžné. Z uvedeného důvodu hrozí riziko vzniku dekubitů (proleženiny), které mohou být velmi nebezpečné. Díky pasivní antidekubitní matraci  je toto riziko mnohonásobně zredukováno nebo eliminováno. Antidekubitní matrace především poskytuje osobám s tělesným postižením a omezením pohybu, dostatečnou oporu při vstávání z lůžka.

Během spánku zajišťuje dostatečnou oporu všem částem těla, zajišťuje správnou polohu páteře, hlavy, šíje a nohou. Antialergenní povrch patří k standardnímu vybavení.

Matrace HOME HOSPITAL se speciálním potahem TECHMAFLEX.

Materiál potahu:
• T116 TECHMAFLEX BIPE FRC / 220 cm, 200 g / m² - zelená
• ISO 1663 - odolnost proti průniku krve a tělních tekutin
• ISO 1664 - odolnost proti průniku krevních patogenů
• BS 6807, Crib 5 - zkouška chování matrace v ohni
• ČSN EN 20811 - odolnost proti průniku vody (min. 3 m) po 30-ti cyklech údržby (praní 95 ° C-sušení - 20 min., sterilizácia v autoklávu při 121° C) je vodonepropustnost 10 m vodního sloupce - materiál je  odolný (bylo zkoušeno i 100 cyklů praní při 95° C bez ztráty normou stanovených vlastností)
• Sanitized - protiplísňová a antibakteriální úprava, rezistence proti MRSA (zlatý stafylokok)Matrace je vakuově balená.

Parametry:

  • výška: 14 cm
  • nosnost: do 130 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení