Antidekubitní matrace CHALLENGER

Pasivní antidekubitní matrace s příčným a podélným prořezáváním pro dobré rozložení tlaku, díky čemuž se matrace lépe přizpůsobuje tlaku těla.
Rozměry
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
4 800 Kč 3 967 Kč bez DPH
Dostupnost: Dostupnost: 5-10 dnů Dostupnost: 5-10 dnů Zvolte variantu
Kód: 332/80X 332/90X Zvolte variantu
Antidekubitní matrace CHALLENGER

Detailní popis produktu

Pasivní antidekubitní (zabraňující vzniku proleženin) matrace s jádrem SONNOCEL 30 (30 kg / m³) s příčným a podélným prořezáváním pro dobré rozložení tlaku, díky čemuž se matrace lépe přizpůsobuje tlaku těla.

Antidekubitní prořezávané jádro zvyšuje elasticitu a provzdušnění matrace. Průřezy v matraci zajišťují cirkulaci vzduchu, odvádějí páru a zároveň chrání pacienta před vlhkostí a přehřátím.

Kvalita použité SONNOCEL pěny zaručuje pohodlí a dlouhou životnost matrace.

Speciální potah TECHMAFLEX je odnímatelný se zipem na 3 strany, s chlopní (chrání zip proti přetečení), pratelný na 95° C, voděodolný, paropropustný, bakteriostatický se sníženou hořlavostí a pružný ve všech čtyřech směrech.

Osoby tělesně postižené a pohybově omezené, tráví často na lůžku více času než je běžné. Z uvedeného důvodu hrozí riziko vzniku dekubitů (proleženiny), které mohou být velmi nebezpečné. Díky pasivní antidekubitní matraci  je toto riziko mnohonásobně zredukováno nebo eliminováno. Antidekubitní matrace především poskytuje osobám s tělesným postižením a omezením pohybu, dostatečnou oporu při vstávání z lůžka.

Během spánku zajišťuje dostatečnou oporu všem částem těla, zajišťuje správnou polohu páteře, hlavy, šíje a nohou. Antialergenní povrch patří k standardnímu vybavení.

Matrace HOME HOSPITAL se speciálním potahem TECHMAFLEX.

Materiál potahu:
• T116 TECHMAFLEX BIPE FRC / 220 cm, 200 g / m² - zelená
• ISO 1663 - odolnost proti průniku krve a tělních tekutin
• ISO 1664 - odolnost proti průniku krevních patogenů
• BS 6807, Crib 5 - zkouška chování matrace v ohni
• ČSN EN 20811 - odolnost proti průniku vody (min. 3 m) po 30-ti cyklech údržby (praní 95 ° C-sušení - 20 min., sterilizácia v autoklávu při 121° C) je vodonepropustnost 10 m vodního sloupce - materiál je  odolný (bylo zkoušeno i 100 cyklů praní při 95° C bez ztráty normou stanovených vlastností)
• Sanitized - protiplísňová a antibakteriální úprava, rezistence proti MRSA (zlatý stafylokok)Matrace je vakuově balená.

Parametry:

  • výška: 14 cm
  • nosnost: do 130 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace
Záruka: 2 roky