Šuplíky pod postel

Nejprodávanější

suplik 01
Tip
Dostupnost: 8-10 dnů
 
1 416 Kč
1 položek celkem
suplik 01
Tip
Dostupnost: 8-10 dnů
1 416 Kč

Kvalitní šuplík pod postel z masivu borovice.

Hledáte řešení úložných prostor? Bydlíte v malém bytě a hodí se Vám každé místo, které doma máte? Nebo bydlíte v klasickém rodinném domě s dětmi a potřebujete neustále nějaké místo navíc? Pak neváhejte využít i místo pod postelí. Jde o velice praktickou součást Vašeho bydlení. Se šuplíky, které jednoduše zastrčíte a můžete mít dostatek prostoru pro hromadu věcí.

Šuplíky pod postel Vám vytvoří úložný prostor navíc

Praktická část spočívá v tom, že do daného šuplíku můžete cokoliv uložit. Dětem učení z minulého ročníku, knížky nebo hračky. V ložnici lze tyto prostory použít pro objemné deky nebo náhradní lůžkoviny. Skvěle se takto dá uchovávat i oblečení. Sezónní věci nemusíte mít ve skříních, můžete si je dát právě do tohoto šuplíku.

Praktické šuplíky pod postel z masivu nabízíme o šířce 100 cm. Ale můžeme vyrobit i šířky 140 cm nebo 200 cm. Kvalitní masivní dřevo zaručí pevný masivní materiál, aby se po pár použitích šuplík nerozpadl. Hezky vypadá na pohled, protože jde o příjemné teplé dřevo, ale skvěle plní svou hlavní funkci úložných prostor.