Úložné prostory

Nejprodávanější

truhla z masivu elegant 01
Dostupnost: 8-12 dnů
 
2 943 Kč
truhla 100cm
Tip
Dostupnost: 8-12 dnů
 
od 2 376 Kč
suplik 01
Tip
Dostupnost: 8-12 dnů
 
1 416 Kč
3 položek celkem
suplik 01
Tip
Dostupnost: 8-12 dnů
1 416 Kč

Praktický šuplík pod postel z masivu borovice.

truhla 100cm
Tip
Dostupnost: 8-12 dnů
od 2 376 Kč

Kvalitní a oblíbená truhla z masivu. Pěkný doplněk v domácnosti a praktický úložný prostor.

truhla z masivu elegant 01
Dostupnost: 8-12 dnů
2 943 Kč

Originální truhla z masivu ELEGANT. Pěkný doplněk v domácnosti a praktický úložný prostor.

Naše výrobky jsou praktickým prvkem do Vaší domacnosti.

Hledáte řešení úložných prostor? Bydlíte v malém bytě a hodí se Vám každé místo, které doma máte? Nebo bydlíte v klasickém rodinném domě s dětmi a potřebujete neustále nějaké místo navíc? Pak neváhejte využít i místo pod postelí. Jde o velice praktickou součást Vašeho bydlení. Se šuplíky, které jednoduše zastrčíte a můžete mít dostatek prostoru pro hromadu věcí.

Šuplíky pod postel Vám vytvoří úložný prostor navíc

Praktická část spočívá v tom, že do daného šuplíku můžete cokoliv uložit. Dětem učení z minulého ročníku, knížky nebo hračky. V ložnici lze tyto prostory použít pro objemné deky nebo náhradní lůžkoviny. Skvěle se takto dá uchovávat i oblečení. Sezónní věci nemusíte mít ve skříních, můžete si je dát právě do tohoto šuplíku.

Praktické šuplíky pod postel z masivu nabízíme o šířce 100 cm. Ale můžeme pro Vás vyrobit i šířky dle Vašeho požadavku. Kvalitní masivní dřevo zaručí pevný masivní materiál, aby se po pár použitích šuplík nerozpadl. Hezky vypadá na pohled, protože jde o příjemné teplé dřevo, ale skvěle plní svou hlavní funkci úložných prostor.

Další praktický úložný prostor může být truhla.

Kvalitní truhla z masivu je praktickým úložným prostorem? Můžete si jej pořídit do ložnice, pokoje, chodby nebo na terasu. Tato truhla je určena i k pohodlnému sezení.